Dispečer/ka dopravy

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Pracovní náplň

  • kompletní organizace dopravy vlastních řidičů, s čímž se pojí plánování tras s ohledem na hospodárnost přeprav, organizace a řízení práce řidičů
  • kontrola průběhu přeprav, vedení a vyhodnocování příslušné dokumentace
  • koordinace činností s obchodními a výrobními úseky společnosti
  • sjednávání zakázek pro vytěžování vozidel = každodenní komunikace se stálými autodopravci
  • kalkulace cen přepravy + aktivní komunikace se zákazníky
  • v případě potřeby pak vyhledání nových autodopravců, vyjednání podmínek spolupráce

Co požadujeme

  • spolehlivost a důslednost, pohotové rozhodování při řešení nestandardních situací všeho druhu
  • praxe na pozici dispečera nebo vedoucího dopravy minimálně 1 rok
  • odolnost vůči stresu – jde především o práci s lidmi
  • uživatelskou znalost práce na PC, orientace ve spedičních databankách
  • v ideálním případě budeme rádi za pracovní vazby na spolehlivé autodopravce

Co vám můžeme nabídnout

  • stabilní zázemí silné rodinné firmy
  • možnost spolupráce na HPP nebo OSVČ
  • nástupní mzda 30.000,-Kč, po zkušební době nárůst měsíčně o 1.000,- Kč až na základní plat 35.000,- Kč + od nástupu motivační složka (5% do hrubé mzdy z každé ušetřené koruny nad 40.000,- Kč a 2% ze zisku do hrubé mzdy při přeprodeji dopravy)
  • místo výkonu práce Ústí nad Labem - Předlice
  • služební telefon, notebook

Firma: JACER - CZ, a.s.

Kontakt: Ladislava VÁCHOVÁ
náměstí Prokopa Velikého 466/12b
400 01 Ústí nad Labem
Předlice

Telefon: 739939527

Místo práce: Ústí nad Labem - Předlice

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé